Jak przechować jabłka w chłodni?

Wydawać by się mogło, że to nie jest skomplikowane i osoby, które się tym zajmują mają naprawdę bardzo łatwe. Zamykają jabłka w chłodni i czekają aż ceny zaczyna rosnąć. Wtedy otwierają chłodnie i sprzedają jabłka do hurtowni i sklepów.

Niestety, ale to wymaga wiedzy żeby te jabłka po otwarciu chłodni nadawały się do spożycia i nie każdy tę wiedzę ma. Przydaje się również doświadczenie, bez którego efektów na pewno nie uzyskamy. Jaki jest problem podczas przechowywania jabłek?

Jabłka nawet w chłodni zaczynają dojrzewać, bo pojawia się w powietrzu etylen. Jeśli zaczynają dojrzewać to też działa to negatywnie na pojawienie się chorób czy gnicie jabłek. Im później będziemy reagować na taki stan rzeczy tym gorzej. Właściwie te osoby, które mają bardzo duże doświadczenie od samego początku się zabezpieczają. Wtedy wiedzą na sto procent, że na wiosnę czy kiedy tylko chcą otworzyć chłodnie to jabłka będą świeże i będzie można na ich sprzedaży bardzo dużo zarobić. Na tym każdemu, kto przechowuje jabłka na pewno bardzo zależy.

Preparat do komory

Na rynku w ostatnim czasie pojawił się aktywny preparat FruitSmart, który idealnie nadaje się do tego żeby zniszczyć produkcję etylenu w komorze. Rozpylanie takiego preparatu nie wymaga dużego doświadczenia i przeszkolenia.

To tej pory potrzebny był specjalistą, który wie jak to robić, ale wreszcie pojawił się ten polski środek, który nie ma sobie równych na rynku. Łatwa aplikacja, ale również bardzo duża skuteczność to daje nam to, czego inne środki nie mają. Warto wybierać to, co jest najlepsze, bo wtedy przechowywanie jabłek jest o wiele bardziej skuteczne.

Zyski po otwarciu komory też są o wiele większe i o to nam chodzi. Wszystkie zainteresowane tym preparatom osoby powinny odwiedzić stronę przechowywanie jabłek w chłodni i wtedy dowiedzą się jak to stosować i konkretnie, kiedy. Jeśli będziemy się trzymać instrukcji obsługi to wtedy na pewno jabłka będą przechowywane we właściwy sposób. Przede wszystkim będzie to sposób bardzo bezpieczny.

You may also like