Miejsce do spania w Zakopanem

Jeśli jesteśmy w Zakopanem to na pewno warto odwiedzić takie miejsca jak Gubałówka i Krupówki. Wystarczy iść do końca Krupówkami żeby dotrzeć do Gubałówki. Można wjechać na górę, ale można również tam wejść. Wszystko zależne będzie po pierwsze od naszej kondycji, a po drugie od warunków pogodowych. W górach bywa z tym bardzo różnie, dlatego trzeba być na wszystko przygotowanym.

Na górze można podziwiać niesamowite widoki. Można również zjeść posiłek, zjechać torem grawitacyjnym, jest park linowy czy jazda quadami. Jest wszystkich atrakcji naprawdę bardzo dużo, dlatego jeden dzień nam na pewno na to wszystko nie wystarczy. Im dłużej tam będziemy tym bardziej będzie nam się podobało i będziemy chcieli tam zamieszkać. Właśnie teraz jest taka możliwość żeby można było spać blisko Gubałówki.

Nocleg na Gubałówce

Miejscem, które jest wybierane przez maksymalnie cztery osobom jest Szałas Pod Gubałówką. Jest to mały domek, które powierzchnia użytkowa wynosi dwadzieścia pięć metrów. To nie jest dużo, ale nie o wielkość tutaj chodzi, a o jakość. Poza urokiem samego domu turyści doceniają również cenę. Kilkadziesiąt złotych na dobę za osobę to naprawdę nie jest dużo. Na pewno zimą zasypany szałas wygląda jeszcze lepiej. Wewnątrz mamy do dyspozycji salon z kanapą, na której mogą spać dwie osoby. Jest też antresola gdzie mamy prosto z okna dachowego widok na góry. Jeśli my będziemy rezerwować to miejsce to możemy sobie od razu zaklepać właśnie to łóżko z tym wyjątkowym widokiem. W szałasie mamy aneks kuchenny z najważniejszymi urządzeniami oraz wyposażeniem. Mamy salon z telewizją satelitarną i Internet. Działka jest ogrodzona i ma jedno miejsce parkingowe. Takie udogodnienia wystarczą żebyśmy chcieli tam wracać. Szałas można zobaczyć na – domki Zakopane. To tutaj dowiemy się, jakie konkretnie wyposażenie się tam znajduje i czy w tym terminie, który nas interesuje mamy wolne miejsca. Jeśli się nie pospieszymy to nie będzie już żadnych wolnych terminów w tym roku.

You may also like