Rejestracja płatnika VAT

Jeśli chcemy prowadzić firmę w UK i chcemy płacić podatek VAT to najpierw trzeba będzie się zarejestrować. To nie jest takie proste, bo potrzebujemy pozałatwiać wiele spraw zanim to nastąpi. Potrzebny jest kontakt z urzędem skarbowym, a to wymaga wiedzy z zakresu księgowości. Musimy wiedzieć o tym, że prowadzenie rozliczeń z VAT nie jest łatwym zadaniem i tylko najlepszy księgowy w UK jest w stanie nam pomóc.

Do tego dochodzi problem z językiem angielskim i mamy wtedy dopiero kłopot i nie wiemy, co zrobić, dlatego polegając na księgowym, który tam jest będzie nam na pewno łatwiej. Tym bardziej, że tego typu usługi nie są drogie, a zatem każdy może sobie na nie pozwolić. Kary za nieprawidłowego rozliczenia z tego podatku są bardzo wysokie.

Państwo w głównej mierze czerpie dochody właśnie z podatku Vat, dlatego pilnuje tego żeby wszystko było tutaj w prawidłowy sposób rozliczenia, bo to są pieniądze dla nich i jednocześnie dla ludzi takich jak my. Korzystamy później z opieki medycznej czy innych udogodnień.

Idziemy do księgowego
Wystarczy napisać albo zadzwonić do księgowego, który jest w Londynie i mamy dostęp do wszystkich informacji, jakie są nam potrzebne. Księgowy jest z Polski, dlatego porozumiemy się z nim i uzgodnimy warunki współpracy. Taka firma, która wysyła do nas księgowego prowadzi kompleksowe i specjalistyczne usługi, co oznacza, że do każdego takiego trudnego zadania wyznacza kogoś, kto ma bardzo duże doświadczenie.

Wiadomo wtedy, że taka osoba na pewno sobie poradzi, a my na tym wiele zyskamy. Będąc w obcym kraju trzeba postępować zgodnie z prawem i nie bawimy się wtedy w żadne kombinacje, bo to na pewno nam się nie opłaci. Firmę księgową, która pomoże nam przy rejestracji podatku VAT znajdziemy na stronie Capital Business Links – księgowy w Londynie. Warto byłoby już dzisiaj się z nimi skontaktować, a wtedy będą wiedzieli, o co nam chodzi i będą w stanie wysłać kogoś, kto na pewno nam w tym wszystkim pomoże. Na pewno na tej współpracy jednak jak i druga strona może dużo zyskać.

You may also like