Skafander suchy do nurkowania

Firma Bare w 2017 roku wypuściła na rynek skafander suchy. Jest on lekki i bardzo dobrze nadaje się na podróż. Skafander został wykonany w najnowszych technologiach, dzięki czemu posiada aż czterowarstwowy materiał Cordura Nylon Oxford.

Z jednej strony jest to materiał bardzo wytrzymały, a z drugiej strony oddychający i lżejszy od zwykłych skafandrów. Wielką zaletą jest to ze można go uszyć na miarę, co oznacza, że będzie jeszcze lepiej dopasowana do naszego ciała.

Nurkowanie w Egipcie

Specyfikacja techniczna

Męski skafander waży nieco ponad dwa kilogramy wliczając w to buty. Materiał zastosowany do produkcji jest niesamowicie trwały i komfortowy. Posiada 2mm ciepły gładki kołnierz, który jest wykonany z nylonu. Ma również obracany o 360 stopni zawór dodawczy, który jest montowany domyślnie na klatce piersiowej. Zawór upustowy, plastikowy zamek YKK do samodzielnego zapinania. Mamy również buty Bare Tech Boots. Producent zadbał również o elastyczne wzmocnienia na kolanach tupu M-PADz, wzmacniane manszety, 2 igłowe mocniejsze szwy, które są wulkanizowane na gorąco. To zwiększa ich trwałość. W zestawie otrzymujemy skafander wraz z kapturem Elastek Dry Hood. Możemy również liczyć na czteropunktowe szelki z logo Bare oaz torbę. Od producenta otrzymujemy również smar do zamka, talk do manszet oraz wężyk. Jeśli chodzi o gwarancje to mamy tutaj ją dożywotnią na szczelność szwów. Jest to jedyny producenta na świecie, który daje właśnie taka gwarancje. Na materiały eksploatacyjne otrzymujemy gwarancje od roku do dwóch lat. Na zamki plastikowe mamy gwarancje 24 miesiące, pozostałe elementy skafandra to 12 miesięcy gwarancji. Przydatne informacje wraz ze zdjęciami suchego skafandra można znaleźć na stronie http://www.bestdivers.pl/sklep/aqua-trek-skafander-suchy-bare/. Jest to najbardziej profesjonalny skafander dostępny na polskim rynku. Warto go kupić zanim zaczniemy na dobre interesować się nurkowaniem. Na pewno nam się przyda podczas nurkowania w polskich wodach jak i w innych na całym świecie.

You may also like