Zaprzeczenie ojcostwa – pomoc kancelarii adwokackiej

Sytuacje w życiu zdarzają się bardzo różne, dlatego trzeba być na wszystko przygotowanym. Oznacza to, że nie zawsze ojcem dziecka jest ta osoba, która jest jednocześnie z jego matką. Nie ma znaczenia czy to tylko nieformalny związek czy małżeństwo.

Według danych, co dwunaste dziecko ma innego ojca niż jest to w rzeczywistości, a zatem jest to dość duży problem i trzeba na to uważać. Nie każdy ojciec od razu zgłasza się z tym, że to jego dziecka. To, dlatego do sądów trafiają przeróżne sprawy z tym związane.

Można dzięki temu uzyskać informacje i będziemy wiedzieć, co należy robić dalej. Jeśli po trzystu dniach od momentu rozstania się z matką przyszłego dziecka jest ona w ciąży albo pojawia się dziecko to wtedy są szanse na to, że ojcem dziecka jest kimś inny. Jeśli w takiej sytuacji przyszło nam się znaleźć to nie ma, co czekać tylko trzeba jak najszybciej udać się do kancelarii prawnej i tam nam wszystko powiedzą. Znają się na tym bardzo dobrze, bo takimi rodzinnymi sprawami zajmują się bardzo często.

Wizyta w kancelarii adwokackiej

Im wcześniej będziemy mogli skontaktować się z prawnikiem tym lepiej będzie dla nas. Ta sytuacja jest skomplikowana i trzeba dostarczyć wiele materiałów, które mają zaprzeczyć temu, że jesteśmy ojcem dziecka. Lepiej żeby nigdy nas taka sytuacja nie spotkała, ale bywa przecież bardzo różnie. Życie czasami potrafi każdego z nas mocno zaskoczyć, dlatego mają namiary do dobrego prawnika ułatwiamy sobie to zadanie. Jeśli chcemy trafić na kogoś, kto się zajmuje sprawami rodzinnymi i robi to naprawdę w sposób profesjonalny to można odwiedzić stronę kancelaria adwokacka Warszawa. Znajdziemy tutaj kancelarię, która jest bardzo dobrze przygotowana i która na pewno nam pomoże. My uzyskamy dzięki temu informacje, a jak będzie trzeba to prawnik będzie nas reprezentował przez sądem. Z tak profesjonalną pomocą wszystko będzie łatwiejsze i sobie poradzimy. Warto stawiać na innych zwłaszcza jak w tym przypadku prawników z bardzo dużym doświadczeniem.

You may also like